Hoşgeldiniz

info@yurtlojistik.com.tr

444-6-985

444-6-YÜK

Top

Adana Kamyon Tır Bulma

1972 Yılından bu yana yükleriniz için TIR, Kamyon ve Kamyonet ayarlarlayan firmamız Türkiye’de Yetki belgesinde En çok araç bulunduran firmadır. Adana ve tüm Türkiye’de sizlerde yükleriniz için bizi arayabilirsiniz. 

Güvenli Araç

Kendi araçlarımızdan oluşan 5000 araçlık filo ve binlerce bizlerle çalışan araçla her zaman Adana ve ilçelerinde araçlarımız bulunmaktadır.

Hızlı ve Uygun Çözüm

Adana Ofisimiz 81 ildeki diğer ofislerimiz ile aynı sistemden çalıştığı için gelecek araçların tamamını görebilmekte ve size uygun aracı bir telefonla tedarik edebilmektedir.

Uygun Ödeme Koşulları

Adana İl ve ilçelerindeki üreticilerimizle yapacağımız daimi anlaşmalar sonucunda vadeli olarakta yüklerini çekebilecek kapasitemiz bulunmaktadır. Siz Adana üreticisi ile çalışmaktan mutlu oluruz.

Yükünüzü Değil Sözünüzü Taşıyoruz

1972 Yılında çıktığımız bu yolda büyük olmak için Verilen sözün paradan daha kıymetli olduğunu öğrendik. O günden beri sözünüzü sözümüz bildik ve hiçbirini yolda bırakmadık.

Yükünüzü Göndermek İçin Telefon Numaranızı Bırakmanız Yeterli.

    Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

    Siz yalnızca müşterilerinizle ilgilenin, onlara daha kaliteli bir hizmet sunun bizde yükünüzü taşıyalım.. Gelin birlikte büyüyelim.
    Call Now Button