Hoşgeldiniz

info@yurtlojistik.com.tr

444-6-985

444-6-YÜK

Top

Ege Yurt Yeni Nesil Kamyoncu Danışmanlığı / Yeni Nesil Kamyonculuk…

Ege Yurt danışmanlık, kamyoncu meslektaşlarımızın, sektörel bütün ihtiyaç ve sorularına çözümler sunmaya aracılık eden, bir danışmanlık firmasıdır.
Ege Yurt Kamyoncu Danışmanlığı sistemimizin destekleri şunlardır.
 
 
81 İLDEN YÜK BULMA DESTEĞİ 
EGE YURT Kamyoncu danışmanlığı olarak Yurdun tüm büyük kamyon garajlarındaki ofislerimizden, anlaşmalı nakliyecilerden ve lojistik firmalardan garaja gitmeden hatta yükünüzü indirmeden iş alma desteği sağlıyoruz. Yurttaki iş yoğunluğu en çok olan lojistik firmalar ile sizleri koruyan anlaşmalar yapıp üyelerimize 81 ilden yılın her ayı yük almasını sağlıyoruz. Temin ettiğimiz yüklerin birçoğunun nakliye ücretinin garantörü oluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmaların ödemelerini ise peşin olarak yapıyoruz. Kamyoncu danışmanı olarak temin ettiğimiz yüklerden biz hiçbir komisyon almıyoruz.
Not: Yük bulma desteği Şubat ayında hizmete girecektir.
 
 
YILIN 12 AYI SÖZLEŞMELİ SABİT İŞ GARANTİSİ
Tırlarınızı Aylık 13,000 TL ile 20,000 TL arasında değişen ücretlerle kiralıyoruz veya kiralamanıza aracılık yapıyoruz. Yıllık veya 2 yıllık sözleşmeler ile Türkiye’nin farklı bölgelerinde size uygun kiralama tekliflerini devamlı sizlerle paylaşıyor uygun gördüğünüz işlerde birlikte çalışıyoruz.
 
YÜK SİGORTASI DESTEĞİ
EGE YURT üyelerinin taşıdığı bütün yükler 100,000 tl teminatlı olarak kaza, yangın, hırsızlık, ıslanma, terör, doğal afetler, vb.  gibi oluşabilecek her türlü olumsuz durumda geçerli olan gerçek bir yük sigortası ile sigortalıdır. Sigorta firmalarından bireysel olarak alındığında çok büyük ücretler çıkan yük sigortasını ölçek ekonomisinden yararlanarak üyelerimize uygun ücret ve şartlarda faydalandırıyoruz.
 
UCUZ MAZOT DESTEĞİ
Danışmanlık hizmeti sunduğumuz üyelerimize özel Türkiye’deki bütün Shell ve Lukoil istasyonlarında geçerli %8 ile %12 arasında indirimli ucuz mazot kullanımını sağlayan bir destektir.
 
 
İNDİRİMLİ LASTİK DESTEĞİ
Lassa Bridgestone Hankok ve Petlas lastiklerini bayi fiyatlarının altında satın almanızı sağlayan bir destektir.
 
 
U-ETDS ÜCRETSİZ YÜK TAŞIMA BİLDİRİMİ DESTEĞİ
Ulaştırma bakanlığının Temmuz ayından itibaren zorunlu hale getirdiği Ulaştırma Elektronik Takip Denetim Sistemine veri girmeyi sizler için çok kolay hale getirdik. Ücretsiz Mobil uygulamamızdan veya  Çağrı merkezimizden 7/24 bildirim yapabileceksiniz.
 
 
ÜCRETSİZ HUKUK DANIŞMANLIĞI
Sektörümüzün en büyük sorunlarından biri olan Hesaba havale şeklinde anlaştıkları işlerden nakliye bedellerinin tahsil edilemediği durumlarda avukat ordumuz üyelerimizin hukuki haklarını sonuna kadar savunacak ve bedelin alınması için yapılması gereken işlemleri yapacaklardır.  Ve üyelerimizin yaşayabilecekleri sektörel bütün hukuki ihtiyaçlarında avukat ordumuz 24 saat ücretsiz danışmanlık hizmeti sunacaktır.
 
 
SEKTÖREL HİBE VE DESTEKLER
Uzman Profesör ve Doçent kadromuz ile sektörün gelişmesi konusunda Kosgep ve Avrupa birliği hibe ve faizsiz kredi teşviklerinden yararlanmanıza aracılık ediyoruz.
 
GÜVENLİ KAMYONCU REFERANS KARTI
Firmamıza ilk başvuru esnasında geçilen güvenlik duvarlarımız çok kalındır. Gerçek kamyoncular haricinde sisteme dahil olmak imkansızdır. Bu sebeple eğer EGE YURTA kayıtlıysa sağlam araçtır. Yetki belgelerimizde sözleşmeli kayıtlı çalışan bütün üyelerimize taşıdıkları yüklerde 81 ilde referans oluyoruz. Üyelerimiz kişiye özel GÜVENLİ KAMYONCU REFERANS KARTININ telefonuna okuttuğunda araç ve sürücüsü ile ilgili istenilen bütün resmi evrak ve resimleri whatsapp veya mail yolu ile kolayca ulaştırabilirler .Sektörde üstün değer gören EGE YURT firmasında çalışmak özel bir ayrıcalıktır.
 
 
YETKİ BELGESİ KULLANIMI ANLAŞMASI.
 
EGE YURT Danışmanlık paketini alan üyelerimizin yetki belgesi kiralama sorunu da ortadan kalkmış oluyor. EGE YURT yetki belgesinde hiçbir ekstra ücret ödemeden danışmanlık hizmeti aldığı süre boyunca çalışabiliyorlar.
Yukarıda belirtilen bütün destekler EGE YURT özmal araçları ile birlikte sözleşmeli araçlarının kullanımına uygundur. İşletmesi EGE YURT yetki belgesinde kayıtlı olmayan araçlar hizmetlerimizden yararlanamamaktadır. Sadece Ege Yurt üyelerine özel desteklerdir.
 
EGE YURT Kamyoncu Danışmanlığı; yaygın şubeleri, yenilikçi projeleri ve deneyimli dev kadrosu ile kamyoncu meslektaşlarımızın sektörel bütün ihtiyaç ve sorunlarına çözümler sunmaya aracılık eden, bir danışmanlık firmasıdır.
 
EGE YURT Danışmanlık firmamıza kayıtlı 10.000’in üzerindeki şoför meslektaşımızın oluşturduğu TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KAMYONCU AİLESİNE sizleride bekliyoruz.
 
 
Ege Yurt Kamyoncu Danışmanlığı / Yeni Nesil Kamyonculuk.
 
 
Detaylı Bilgi Almak İçin 444 6 043 Numaralı Telefonu Arayınız.