Hoşgeldiniz

info@yurtlojistik.com.tr

444-6-985

444-6-YÜK

Top

Ege Yurt Kamyoncu ve Tırcı Danışmanlığı Üyelerine Sunduğu Hizmetler

81 İlden Yük Bulma Desteği, Yılın 12 Ayı Sözleşmeli Sabit İş Garantisi, Yük Sigortası Desteği, Ucuz Mazot Desteği, İndirimli Lastik Desteği, Ücretsiz Hukuk Danışmanlığı, U-ETDS Yük Bildirimi Desteği, Sektörel Hibe Ve Destekler, Güvenli Kamyoncu Referans Kartı, Yetki Belgesi Danışmanlığı. 

 

Ege Yurt danışmanlık, kamyoncu meslektaşlarımızın, sektörel bütün ihtiyaç ve sorunlarına çözümler sunmaya aracılık eden bir danışmanlık firmasıdır. Ege Yurt Kamyoncu Ve Tırcı Danışmanlığı sistemimizin destekleri şunlardır:

81 İLDEN YÜK BULMA DESTEĞİ 

EGE YURT Kamyoncu ve Tırcı Danışmanlığı olarak, Türkiye’nin tüm büyük kamyon garajlarındaki ofislerimizden, anlaşmalı nakliyecilerden ve lojistik firmalardan, garaja gitmeden hatta yükünüzü indirmeden iş alma desteği sağlıyoruz. Türkiye’deki iş yoğunluğu en çok olan lojistik firmalar ile sizleri koruyan anlaşmalar yapıp 81 ilden yılın her ayı yük almasını sağlıyoruz. Temin ettiğimiz yüklerin birçoğunun nakliye ücretinin garantörü oluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz firmaların ödemelerini ise hiçbir komisyon almadan peşin olarak yapıyoruz.

 ÜCRETSİZ HUKUK DANIŞMANLIĞI

Üyelerimizin taşımacılık faaliyetleriyle ilgili yaşadıkları bütün hukuki orunlarda Ege Yurt avukatlarıyla birlikte üyemize ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz. Hukuki süreçte izlemeleri gereken yol haritası hakkında fikir veriyor, hukuki süreç sona eren kadar üyelerimizin yanında oluyoruz. 

YÜK SİGORTASI DESTEĞİ

EGE YURT üyelerinin taşıdığı bütün yükleri, 100.000 ₺  teminatlı olarak kaza, yangın, ıslanma, terör, doğal afetler, vb. gibi oluşabilecek her türlü olumsuz durumda geçerli olan gerçek bir yük sigortası ile sigortalıyoruz. Sigorta firmalarından bireysel olarak alındığında çok büyük ücretler çıkan yük sigortasından, ölçek ekonomisinden yararlanarak üyelerimizin uygun ücret ve şartlarda faydalanmasını sağlıyor, yaşanabilecek talihsiz olaylar karşısında üyelerimizin mağduriyet yaşamaması için gerekli önlemleri önceden alıyoruz.

UCUZ MAZOT DESTEĞİ

Danışmanlık hizmeti sunduğumuz üyelerimize, Türkiye’deki bütün Shell ve Aytemiz istasyonlarında geçerli %8 ile %12 arasında indirimli ucuz mazot kullanımını sağlıyoruz. Üyelerimizin plakasına özel tanımlayarak gönderdiğimiz Taşıt Tanıma Sistemi kartları sayesinde üyelerimiz kartlarına yatırdıkları tutarın %8 ile %12 eklenmiş halini Türkiye’de bulunan tüm Shell ve Aytemiz istasyonlarında kullanabilmektedirler.

İNDİRİMLİ LASTİK DESTEĞİ

Ölçek ekonomisinden faydalanarak yaptığımız anlaşmalar neticesinde üyelerimizin Lassa, Bridgestone, Hankook ve Petlas lastiklerini bayi fiyatlarının altında, fabrika fiyatlarında satın almalarını sağlıyoruz.

U-ETDS ÜCRETSİZ YÜK TAŞIMA BİLDİRİMİ DESTEĞİ

Ulaştırma Bakanlığı’nın 2021 Temmuz ayından itibaren zorunlu hale getirdiği Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi’ne yük bildirimi veri girişini üyelerimiz için çok kolay hale getirdik. Üyelerimiz dilerse Ege Yurt üyelerine özel olarak geliştirdiğimiz mobil uygulama sayesinde yük bildirimlerini ücretsiz olarak yapabiliyorlar ya da çağrı merkezimizden yük bildirimi hakkında 7/24 destek alabiliyorlar.

SEKTÖREL HİBE VE DESTEKLER

Lojistik sektörünün gelişimi için ürettiğimiz ve hibe desteği alabilecek fikirlerden üyelerimizin de faydalanmasını sağlıyoruz. Proje hazırlanma aşamasında ihtiyaç duyulan desteği profesör ve doçent kadrolarımızla üyelerimize sunuyoruz. Üyelerimizin KOSGEB, Kalkınma Ajansı, SGK, İŞKUR, Bakanlıklar ve Avrupa Birliği gibi kurumların vermiş olduğu hibe ve faizsiz kredi başvurularından faydalanması için gerekli işlemleri üyelerimizle birlikte yürütüyoruz

GÜVENLİ KAMYONCU REFERANS KARTI

Her başvuranı ailemize almıyoruz. Güvenlik duvarlarından geçen gerçek kamyoncu ve tırcıları sistemimize dahil ediyor ve tüm üyelerimize 81 ilden referans oluyoruz. Üyelerimiz, plakalarına tanımlanan “Güvenli Sürücü Referans Kartı”nda bulunan karekod sayesinde araç ve sürücü ile ilgili tüm resmi evrak ve görselleri WhatsApp, SMS ve Mail yoluyla ilgili birimlere aktarılabiliyorlar. Lojistik firmalar ve nakliyeciler tarafından kabul görmüş bir firma olarak üyelerimize profesyonel bir referans sistemi sağlıyoruz.

 EGE YURT FATURA ÖDEME ASİSTANI

Üyelerimizin ya da ailelerinin fırsat bulup da ödeyemediği elektrik, su, telefon, internet, doğalgaz ve HGS yükleme işlemleri üyelerimizin talebi doğrultusunda Ege Yurt olarak yapıyoruz. Üyelerimiz de fırsat buldukları en kısa zamanda hiçbir ek ücret ödemeden fatura ödemelerini Ege Yurt hesaplarına yapabiliyorlar. Yolda yük taşıyan üyelerimiz kadar onların ailelerini de önemsiyor, üyelerimizin gönül rahatlığıyla yolculuk yapabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

YILIN 12 AYI SÖZLEŞMELİ SABİT İŞ GARANTİSİ

Üyelerimizin talebi halinde TIR’larını Aylık 13,000 TL ile 20,000 TL + KDV arasında değişen ücretlerle kiralıyoruz  veya kiralamalarına aracılık yapıyoruz. Yıllık veya 2 yıllık sözleşmeler ile Türkiye’nin farklı bölgelerinde uygun kiralama tekliflerini devamlı üyelerimizle paylaşıyor ve üyelerimizin uygun gördüğü işlerde birlikte çalışıyoruz.

VADELİ NAKLİYE ALACAKLARINIZI ARTIK PEŞİN OLARAK ALABİLİRSİNİZ

Nakliye bedelleri vadeli olan yüklerde nakliye ücretlerini anında akaryakıt olarak ödeyebiliyoruz. Tek yapılması gereken vadeli taşıma gerçekleşmeden önce firmamızdan onay almanız. Teslim kağıdını gönderdiğiniz nakliye alacaklarının ve KDV’sinin ödemesini Shell ya da Aytemiz taşıt tanıma kitlerimize akaryakıt olarak anında tanımlıyoruz. Üyelerimize sağlanan bu hizmet, danışmanlık paketimizin içerisinde sunmuş olduğumuz ücretsiz hizmetlerimizdendir.

YETKİ BELGESİ KULLANIMI ANLAŞMASI 

EGE YURT Danışmanlık paketini alan üyelerimizin yetki belgesi temin etme ihtiyacını ortadankaldırıyoruz. Üyelerimiz, EGE YURT yetki belgesinde hiçbir ekstra ücret ödemeden danışmanlık hizmeti aldığı süre boyunca çalışabiliyorlar.

 

 

EGE YURT Kamyoncu Ve Tırcı Danışmanlığı; yaygın şubeleri, yenilikçi projeleri ve deneyimli dev kadrosu ile kamyoncu meslektaşlarımızın sektörel bütün ihtiyaç ve sorunlarına çözümler sunmaya aracılık eden, bir danışmanlık firmasıdır.

 

EGE YURT Danışmanlık firmamıza kayıtlı 10.000’in üzerindeki şoför meslektaşımızın oluşturduğu TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KAMYONCU VE TIRCI AİLESİNE sizleri de bekliyoruz.

 

 

Ege Yurt Kamyoncu Ve Tırcı Danışmanlığı / Yeni Nesil Kamyonculuk

Call Now Button